Kontakt


Tellimine 

-  Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Selleks vajutage soovitud toote juures sobiva kogusega nuppu „TELLI“ . Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma. 
- Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks valige lehe päisest “ostukorv”. Teil on võimalik ostukorvi lisatud kauba eest koheselt täies ulatuses pangalingi kaudu tasuda või taotleda ostukorvile järelmaksu (vt. järelmaksu taotlemise tingimusi).
- Kaup on võimalik tellida Omniva postikappi.
- „Salvesta“ nupul vajutamisega nõustute käesolevate e-poe üldtingimustega!
- Pärast tellimuse vormistamise lehel vajalike lahtrite täitmist klikkige nupul „SALVESTA”. Peale tellimuse eest tasumist loetakse ost sooritatuks.
- Peale ülekande laekumist saadetakse Teile kinnituskiri tellimuse täitmisele võtmise kohta e-posti kaudu. Kinnituskirjas on välja toodud, milline kaup ja millisel vahemikul tarnitakse Teie poolt nimetatud kohta. 

NB! Toote hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa. 


Tarneaeg ja transport 

- Tarneaeg on 2-3 tööpäeva peale toote eest tasumist. Kaup saadetakse teile lähimasse Omniva postikappi.
- Transpordi hind üle Eesti on alla 20 EUR tellimusel 5 EUR ja üle 20 EUR ostukorvi puhul 3 EUR.

Järemaks

Ostukorvile on võimalik taotleda ka järelmaksu. Selleks enne tasumisviisi valikut klikkige ostukorvi päises oleval järelmaksu logol. Seejärel täitke järelmaksu vorm. Vastuse järelmaksu otsuse kohta saate koheselt! Positiivse otsuse korral võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku lepingu allkirjastamise aeg ja viis ning kauba kättesaamises.
Järelmaksu üldtingimused leiate SIIT.